Strona główna -> Starostwo -> Zamówienia, przetargi

Zamówienia, przetargi

Zamówienia publiczne, przetargi

Poniżej znajdują się linki do stron na których publikowane są ogłoszenia.

Zamówienia publiczne

Przetargi nieruchomości

Wrzesień 2014
PnWtŚrCzPtSoNi
 1  2 3 4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
 22  23  24  25  26  27  28
 29  30


Ostrzeżenia meteorologiczne dla Polski Mapa ostrzeżeń dla Polski

Partnerski Powiat

Powiat Brzeski

Projekty UE

Planowane spotkania informacyjne w miesiącu wrześniu 2014 r.
W miesiącu wrześniu 2014 roku, w trakcie etapu upowszechniania wypracowanego produktu finalnego pn. „Kompleksowy program nowych form i metod pracy oraz działania z osobami opuszczającymi formy opieki zastępczej – usamodzielnianymi” opracowanego w ramach projektu innowacyjnego testującego pn. „Droga do samodzielności” planuje się następujące spotkania informacyjne:

Konsultacje z grupami docelowymi
W dniu 29.08.2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbyły się konsultacje z grupami docelowymi w ramach projektu innowacyjnego testującego pn. „Droga do samodzielności” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Debata upowszechniająco – włączająca
W dniu 27.08.2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbyła się debata upowszechniająco – włączająca w ramach projektu innowacyjnego testującego pn. „Droga do samodzielności” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie informacyjne w Kartuzach
W dniu 31 lipca o godz. 11:00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące produktu finalnego: „Kompleksowy program nowych form i metod pracy oraz działania z osobami opuszczającymi formy opieki zastępczej – usamodzielnianymi” Produkt został opracowany w ramach projektu innowacyjnego testującego pn. „Droga do samodzielności”

Spotkanie informacyjne w Wejherowie
W dniu 28 lipca o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące produktu finalnego: „Kompleksowy program nowych form i metod pracy oraz działania z osobami opuszczającymi formy opieki zastępczej – usamodzielnianymi”. Produkt został opracowany w ramach projektu innowacyjnego testującego pn. „Droga do samodzielności”