• Powiat Lęborski
  Powiat Lęborski

  Położenie, Historia, Organizacje pozarządowe...

 • Starostwo Powiatowe w Lęborku
  Starostwo Powiatowe w Lęborku

  ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork

 • Starostwo
  Starostwo

Samorząd Przyjazny Seniorom

Rocznicowe Forum

  We wtorek (29.05) odbyło się VII Powiatowe Forum Senioralne. Tym razem poświęcone było setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oficjalny plan forum wzbogacony został o część piknikową, podczas której seniorzy wspólnie z władzami powiatu i miasta zasadzili dąb.

VII Forum Senioralne

 W ostatni wtorek maja (29.05) odbędzie się kolejne, już VII Powiatowe Forum Senioralne.

Zakończyliśmy VI Powiatowe Forum Senioralne. Kolejna edycja już w czerwcu przyszłego roku
Przy szczelnie wypełnionej zainteresowanymi sali lęborskiego kina odbyło się we wtorek VI Forum Senioralne. Tym razem tematykę spotkania zdominowały kwestie pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.
Zaproszenie na VI Powiatowe Forum Senioralne
 Starosta Lęborski serdecznie zaprasza na VI Forum Senioralne, które odbędzie się w dniu 5 grudnia 2017 r. o godz. 13:30 w Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" (kino).

 

I Rajd Seniorów Powiatu Lęborskiego
Nordic Walking 16.09.2017 r
Talenty Seniorów Powiatu Lęborskiego
Talenty Seniorów Powiatu Lęborskiego podczas Powiatowego Forum Senioralnego organizowanego przez Samorząd Powiatu Lęborskiego w 2017 r.
Patronat IV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie
Stowarzyszenie MANKO już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Senioralia  w Krakowie, które odbędą się 15 września. Na Senioralia  zapraszamy seniorów oraz Wszystkich, którzy działają na rzecz osób 60+, w tym przedstawicieli  rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski.
Odbyło się V Powiatowe Forum Senioralne.

W dniu 8 czerwca 2017 r. w Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” w Lęborku Samorząd Powiatu Lęborskiego zorganizował dla mieszkańców powiatu, w tym w szczególności dla osób starszych V Powiatowe Forum Senioralne.

V Powiatowe Forum Senioralne

Starosta Lęborski serdecznie zaprasza na V Powiatowe Forum Senioralne, które odbędzie się
w dniu 08.06.2017 r. (czwartek) o godzinie 12:00, w Lęborskim Centrum Kultury „Fregata”, przy ul. Gdańskiej 12-13 w Lęborku.

Ogólnopolska Karta Seniora
Starosta Lęborski zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Lęborskiego, którzy ukończyli 60 lat do przystąpienia do Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Przystąpienie do Programu jest bezpłatne!
Rozstrzygnięcie VIII Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku.
Nazwa zadania: Aktywizacja społeczna seniorów będących mieszkańcami Powiatu Lęborskiego.

 

I warsztaty LUTW
Projekt „Integracja kulturalna środowiska senioralnego w powiecie lęborskim”, realizacja projektu: 20.03.2017 - 17.06.2017
IV Forum Senioralne za nami
W dniu 5. grudnia 2016 r. w Powiatowym Ognisku Artystycznym w Lęborku, Samorząd Powiatu Lęborskiego zorganizował dla mieszkańców powiatu, w tym w szczególności dla osób starszych IV Powiatowe Forum Senioralne.
Odbyło się V Forum Senioralne

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata", zapełnione do ostatniego miejsca, gościło w dniu 8 czerwca br. uczestników V Powiatowego Forum Senioralnego.