LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „Podnoszenie kwalifikacji nauczycieli i pracowników oświaty powiatu lęborskiego”
W ramach następujących działań:
• Studia podyplomowe w kierunku „Surdopedagogika”
• Studia podyplomowe w kierunku „Oligofrenopedagogika” zostały utworzone listy podstawowe orz listy rezerwowe.
STUDIA PODYPLOMOWE W KIERUNKU „SURDOPEDAGOGIKA”
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
„Podnoszenie kwalifikacji nauczycieli i pracowników oświaty powiatu lęborskiego”
1. MARIA GOSZ
2. BEATA HAJDUK
3. MIROSŁAWA SPRINGER
4. BOGUSŁAWA MELLER
5. ALICJA KUBISIAK
6. JADWIGA LIPKA
7. KINGA KRZYŻANIAK
8. KATARZYNA SEREK
9. EWA ZIELIŃSKA
10. MAGDALENA MAZIARZ
11. IZABELA BUGAŁA
12. IWONA ZEGADŁO
13. MAŁGORZATA KURSZEWSKA
14. ELŻBIETA ZINIEWICZ
15. ELŻBIETA KITOWSKA
LISTA OSÓB REZERWOWYCH
1. IWONA WRÓBLEWSKA
2. AGATA MROCZEK
Osoby z listy rezerwowej będą kwalifikowane do udziału w projekcie w przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej, zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, stanowiącym Załącznik do Uchwały nr 17/2011 Zarządu Powiatu Lęborskiego z dnia 4 lutego 2011 roku.
STUDIA PODYPLOMOWE W KIERUNKU „OLIGOFRENOPEDAGOGIKA”
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
„Podnoszenie kwalifikacji nauczycieli i pracowników oświaty powiatu lęborskiego”
1. ANNA WÓJTOWICZ-DOBREK
2. ALEKSANDRA NADWORSKA
3. WALDEMAR JUSZCZAK
4. MIROSŁAWA MORDASZEWSKA
5. MAGDALENA WRZOSEK
6. ALEKSANDRA GRYFKOWIEC
7. RADOSŁAW RAPALSKI
8. HANNA KONEFAŁ
9. CELINA SKIBICKA
10. LIDIA LISS-MANTHEY
11. MAŁGORZATA SADOWSKA
12. MARIOLA MOTYL
13. ANNA PIEKARCZYK
14. MARZENA SADURA
15. BEATA CZEKIRDA
16. ANNA MAJEWSKA
17. AGNIESZKA BEDNAREK
18. MONIKA GRZEŃKOWSKA
19. EMILIA DETTLAFF
20. MAGDALENA PROKOP
21. MARLENA PASZKOWIAK
22. RENATA GUZEK
23. KATARZYNA GAŃCZA
24. NATALIA FRYMUS
25. ELWIRA PANEK
26. BOŻENA JANKOWSKA
27. MAŁGORZATA FRĄCZEK
28. ILONA JABŁKOWSKA
29. JULITA CHĄDZYŃSKA
30. BOŻENA BOŃCZYSZYN
LISTA OSÓB REZERWOWYCH
1. JOLANTA DUBROWSKA
2. MAGDALENA DZIECINIAK
3. ELŻBIETA KOSIŃSKA
4. MAŁGORZATA BECZYCZKO
5. ANNA REMISZEWSKA
6. MAŁGORZATA SZPAK
7. MAGDALENA ROGOWSKA
8. WERONIKA MAJEWSKA
9. AGATA MROCZEK
10. ANNA PTAK
11. IWONA IGNATIUK
12. KAMILA SOBOLEWSKA-MILCZARCZYK
13. ELŻBIETA PASOŃ
14. SYLWIA AGATA JANICKA
15. MARIA MALLEK
16. HANNA JAKUBOWICZ
17. TERESA BUSZMAN
18. LUCYNA CYGANOWSKA
19. JOANNA LUDWIG
20. MARTA PROSIŃSKA-ŻYDYK
21. JOANNA RYBICKA
22. GRAŻYNA STANUCH
23. JOLANTA SAJKO
24. MAGDALENA KOTŁOWSKA
25. EWA SADKOWSKA
26. ZDZISŁAWA ŚWIĄTEK
27. ANETA CICHOWLAS
28. RENATA KRZEMIŃSKA
29. GRAŻYNA WÓJCIK
30. JUSTYNA SKUBA
31. DOROTA BARAN
32. IWONA MICHAŁOWSKA
33. BOŻENA KARSZNA
34. ELŻBIETA GOŁĄBEK
35. GRAŻYNA ZGORZELSKA
36. ANNA NAMIOTKO
37. GRAŻYNA POSPIESZNA
38. JUSTYNA FORNALIK
39. ANETTA HALAS
40. IRENA MARIOLA MAŁACHOWICZ
41. ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA
42. ANNA IWICKA
43. JOLANTA MROŻEWSKA
44. DOROTA STUDZIŃSKA
45. IZABELA TABAKA
46. EWA LENDZION
Osoby z listy rezerwowej będą kwalifikowane do udziału w projekcie w przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej, zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, stanowiącym Załącznik do Uchwały nr 17/2011 Zarządu Powiatu Lęborskiego z dnia 4 lutego 2011 roku.