Moc życzeń na 25-lecie „Lwiątka”

Utworzono: 30-06-2022

25-lecie istnienia obchodzi Środowiskowy Dom Samopomocy „Lwiątko” w Lęborku. Uroczystości rocznicowe połączone zostały z oddaniem do użytku rozbudowanej i zmodernizowanej części siedziby „Lwiątka”.

Wśród gości obecni byli m.in.: Ewa Szczypior, reprezentująca Wojewodę Pomorskiego, Starosta Lęborski Alicja Zajączkowska, burmistrz Lęborka Witold Namyślak, przedstawiciele licznych instytucji publicznych oraz przyjaciele „Lwiątka”. Rocznicowe uroczystości prowadził Jarosław Klassa, dyrektor ŚDS. Był czas na wspomnienia, podziękowania za pomoc w realizacji inwestycji i wyróżnienie statuetkami osób najbardziej związanych z ośrodkiem. Jedną ze statuetek otrzymał Jan Przychoda, były burmistrz Lęborka, całym sercem oddany idei tej jednostki. – Bardzo się cieszę, że mogę tu z wami być, bo tutaj zawsze panuje świetna rodzinna, przyjacielska atmosfera – mówiła starosta Alicja ZajączkowskaGratuluję wam bardzo dużego grona wiernych i oddanych przyjaciół. Życzę kolejnych szczęśliwych jubileuszy i ogromu szczęścia, na które zasługujecie wszyscy – tak kadra ośrodka, jak i uczestnicy zajęć.
W świątecznym nastroju przecięto wstęgę do nowych pomieszczeń Domu. Uroczystość zwieńczył świąteczny tort i wspólne zdjęcie, które – jak wspomniał dyrektor ośrodka – będzie świetną pamiątką tego dnia i wzbogaci archiwum najważniejszych wydarzeń z życia „Lwiątka”.

Moc życzeń na 25-lecie