Szkoła Rodzenia

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jest to czas kiedy, każda z przyszłych mam przygotowuje się mentalnie oraz fizycznie do powitania na świecie swojego dziecka. Jest to zupełnie naturalne, że wraz ze zbliżającym się terminem porodu pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości dotyczących porodu oraz konieczności odpowiedniego zaopiekowania się małym człowiekiem.

Prawidłowe oraz jak najpełniejsze przygotowanie się do porodu, pozwoli Wam tj. Mamie i Dziecku w możliwie najmniej uciążliwy i bezpieczny sposób przejść przez ten proces. Jest to o tyle ważne, że od tego momentu będziecie zawsze razem, a wiedza i umiejętności, jakie zdobędzie wcześniej mama, będą odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo życia dziecka oraz spokój i osobistą satysfakcję mamy.

Z myślą o przyszłych rodzicach przygotowaliśmy cykl 10 spotkań, podczas których w sposób wyczerpujący zaprezentowane i omówione zostaną wszystkie kluczowe zagadnienia związane z ciążą, porodem oraz opieką nad nowo narodzonym dzieckiem.

Informacja telefoniczna i zapisy pod numerem:

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza znajduje się w budynku Poradni Specjalistycznych.

poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach od 10.00 do 13.00, osobiście lub telefonicznie pod numerem 59 8635 799

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w tych zajęciach!

Szkoła Rodzenia