• Powiat Lęborski
  Powiat Lęborski

  Położenie, Historia, Organizacje pozarządowe...

 • Starostwo Powiatowe w Lęborku
  Starostwo Powiatowe w Lęborku

  ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork

 • Starostwo
  Starostwo

Nowy dach dla ZSO2

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku będzie miał nowy dach. Wymiana pokrycia dachowego zostanie sfinansowana z budżetu Powiatu Lęborskiego. Termin zakończenia prac budowlanych zaplanowano na koniec sierpnia br.

W lęborskim starostwie odbyło się podpisanie umowy na realizację inwestycji pod nazwą „Wymiana pokrycia dachowego na budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku”. Opiewającą na kwotę 267.304,98 zł umowę sygnowali: ze strony Powiatu Lęborskiego: Alicja Zajączkowska – Starosta Lęborski i Edmund Głombiewski – Wicestarosta Lęborski; wykonawcę reprezentował Marek Loewnau, właściciel Ogólnoeuropejskiej Firmy Wielobranżowej „UTENA”.

Wymiana pokrycia dachowego na ZSO 2 zakończy proces wymiany dachu na całym kompleksie budynków zajmowanych przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych. Tym samym zabytkowy zespół budynków odzyska pełnię świetności i funkcjonalność podwyższonej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Prace budowlane, zgodnie z zapisami umowy mają się zakończyć do 31 sierpnia 2020r. Wykonawca udziela również pięcioletniej gwarancji i rękojmi na wykonane prace, zastosowane materiały i zamontowane urządzenia.