• Powiat Lęborski
  Powiat Lęborski

  Położenie, Historia, Organizacje pozarządowe...

 • Starostwo Powiatowe w Lęborku
  Starostwo Powiatowe w Lęborku

  ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork

 • Starostwo
  Starostwo

Sportowe Laury - zgłoszenia do 17 stycznia

Do 17 stycznia 2020 roku można zgłaszać kandydatów do plebiscytu „Sportowe Laury”. To coroczne wyróżnienia wręczane podczas Gali Sportu Powiatu Lęborskiego.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w 14 kategoriach. Organizatorem jest, jak co roku, Powiatowa Rada Sportu przy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego Powiatu Lęborskiego. Zgłoszeń mogą dokonywać kluby i stowarzyszenia, włodarze miast i gmin z terenu powiatu lęborskiego oraz członkowie Powiatowej Rady Sportu. Członkowie Kapituły ocenią zgłoszenia kierując się kryterium osiągnięć sportowych w dyscyplinach sportowych olimpijskich i paraolimpijskich w 2019 roku. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają honorowe dyplomy, statuetki i nagrody ufundowane przez włodarzy miast i gmin Powiatu Lęborskiego.
Ważne, by zgłaszając kandydata dotrzymać obowiązującego terminu zgłoszeń. Upływa on 17.01.2020 o godz. 15.00. Równie ważne jest dokonywanie zgłoszeń przy zastosowaniu załączonych formularzy zgłoszeniowych. Kandydatury zgłoszone w innej formie, niż określone w regulaminie, nie będą rozpatrywane.

(Szczegółowy regulamin  i karty zgłoszeń – w załącznikach)