Zawieszamy rywalizację

Utworzono: 25-03-2020

Z przykrością informujemy, że z dniem dzisiejszym – 25 marca, zawieszamy rywalizację Endomondo „Powiat Lęborski – Z nami zdrowo i sportowo”. Powodem jest zaostrzenie przepisów dotyczących ogłoszonego stanu epidemicznego.

W trosce o bezpieczeństwo epidemiczne, jesteśmy zobowiązani do ograniczenia aktywności poza domem do absolutnego minimum. Rozporządzenie ministra zdrowia zawiera ponadto zakaz gromadzenia się w grupach powyżej dwóch osób. Rząd zdecydował również o ograniczeniu swobodnego przemieszczania się poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi. Mając na względzie dołożenie wszelkich starań do jak najszybszego wygaszenia epidemii, zachęcamy w czasie zawieszenia rywalizacji, do podjęcia aktywności ruchowej w domu. Co prawda gimnastyka nie powoduje przyrostu kilometrów w rywalizacji, ale na pewno wpływa na poprawę kondycji, a więc i wzrost odporności organizmu, która w tych okolicznościach jest bardzo ważna.
Kilometry zaliczone w aplikacji Endomondo w okresie zawieszenia rywalizacji nie będą wliczane do ogólnej liczby km zebranych przez uczestników w trakcie jej trwania. W związku z powyższym, apelujemy do uczestników tegorocznej edycji rywalizacji o nie włączanie Endomondo od dziś do odwołania.
Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie, a o zmianach dotyczących rywalizacji, będziemy informowali na bieżąco.

Zawieszamy rywalizację