• Powiat Lęborski
  Powiat Lęborski

  Położenie, Historia, Organizacje pozarządowe...

 • Starostwo Powiatowe w Lęborku
  Starostwo Powiatowe w Lęborku

  ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork

 • Starostwo
  Starostwo

Konkurs plastyczny "POWIAT LĘBORSKI - MOJA MAŁA OJCZYZNA"

 Termin przekazania prac 6 maja 2016 r.

Powiat Lęborski serdecznie zaprasza zainteresowane dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym "POWIAT LĘBORSKI - MOJA MAŁA OJCZYZNA" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży – przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu lęborskiego. Organizacja konkursu ma na celu zachęcenie jego uczestników do poznania historii i geografii powiatu lęborskiego oraz do zapoznania się z informacjami o herbie Powiatu Lęborskiego. Najlepsze prace zaprezentowane zostaną na wystawie zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Organizator konkursu: Powiat Lęborski
Realizatorzy Konkursu: Starostwo Powiatowe w Lęborku – Referat Programów Pomocowych oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku

Terminy i adresy:

I. Prace plastyczne należy składać w Starostwie Powiatowym w Lęborku – Referat Programów Pomocowych pokój 213 (II piętro) w nieprzekraczalnym terminie do 6 maja 2016 r. godz. 15.00.

II. Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie dyplomów i nagród wraz z wernisażem wystawy nagrodzonych prac odbędzie się w maju 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

III. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o dokładnej dacie i godzinie ogłoszenia wyników oraz wręczenia dyplomów i nagród.

Więcej informacji w Regulaminie konkursu.