Profilaktyka koronawirusa SARS-CoV-2

Utworzono: 13-03-2020

W związku z realizacją profilaktyki konronawirusa SARS-CoV-2, Starosta Lęborski apeluje o ograniczenie wizyt w urzędzie do absolutnego minimum. Wiele spraw załatwić można elektronicznie. Poniżej zamieszczamy ogłoszenie w całości.

Ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wywoływanej przez niego choroby  COVID-19 (corona-virus-disease-2019), Starosta Lęborski zwraca się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum korzystania z usług Starostwa Powiatowego w Lęborku i w miarę możliwości załatwianie spraw poprzez pocztę elektroniczną (e-mail: sekretariat@starostwolebork.pl lub starostwo_lebork@poczta.onet.pl) lub telefonicznie (tel.: 59 8632 810 – centrala; 598632 824 biuro obsługi interesanta).

Możliwe jest również załatwienie części spraw urzędowych na stronie https://obywatel.gov.pl 
lub przy pomocą formularza uniwersalnego umieszczonego na stronie – https://www.gov.pl/web/gov/wyślij-pismo-ogolne.  

Ponadto możliwa jest internetowa rejestracja kolejki do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lęborku na stronie: http://lebork.ajhmedia-oferty.pl/   

Zaleca się także, aby osoby powracające z krajów szczególnie dotkniętych epidemią koronawirusa SARS-CoV 2 w miarę możliwości poddały się 14-dniowej kwarantannie domowej i w tym czasie nie załatwiały spraw urzędowych.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Profilaktyka koronawirusa
Profilaktyka koronawirusa