Rekrutacja do projektu „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego”

Utworzono: 15-10-2020

Jeśli jesteś uczniem lub uczennicą kształcącym/kształcącą się w branżach kluczowych Powiatu Lęborskiego lub nauczycielem/nauczycielką następujących szkół ponadpodstawowych Powiatu Lęborskiego:

a) Powiatowego Centrum Edukacyjnego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

b) Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu im. Gryfa Pomorskiego w Lęborku

c) Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych im. Prof. Henryka Mierzejewskiego w Lęborku zapraszamy do udziału w projekcie „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego”!!!

 

UCZNIOWIE:

W dniu 15 października 2020 roku ruszyła rekrutacja uczniów na zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego”.

Formularze zgłoszeniowe można składać w terminie od 15 października 2020 roku do 29 października 2020 roku u Specjalisty ds. rekrutacji w sekretariacie swojej szkoły.

Rodzaje zajęć dodatkowych oraz kursów nadających uprawnienia dla uczniów poszczególnych szkół opisane zostały w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego” (na rok szkolny 2020/2021).

Uczestnikom zajęć dodatkowych oraz kursów nadających uprawnienia realizowanych w ramach projektu zostaną zapewnione bezpłatnie materiały dydaktyczne i biurowe oraz możliwość korzystania z wyposażenia zakupionego w ramach projektu.

O projekt pytaj w swojej szkole!!!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z dokumentami:

  • REGULAMIN REKRUTACJI 2020_2021
  • Formularz-zgloszeniowy-ucznia-PCE
  • Formularz-zgloszeniowy-ucznia-ZSGZiA
  • Formularz-zgloszeniowy-ucznia-ZSMI
  • Ulotka-dla-ucznia-PCE
  • Ulotka-dla-ucznia-ZSGZiA
  • Ulotka-dla-ucznia-ZSMI

NAUCZYCIELE:

15 października 2020 roku ruszyła również rekrutacja nauczycieli do projektu „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego”.

 

Formularze zgłoszeniowe można składać w terminie od 15 października 2020 roku do 29 października 2020 roku u Specjalisty ds. rozliczeń i monitoringu w Starostwie Powiatowym w Lęborku (pok. 213).

 

Formy wsparcia dla nauczycieli opisane zostały w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego” (na rok szkolny 2020/2021).

Więcej informacji:

  • REGULAMIN REKRUTACJI 2020_2021
  • Formularz-zgloszeniowy-nauczyciel
  • Ulotka dla nauczycieli

 

Pliki do pobrania:

Rekrutacja do projektu