Aktywizacja społeczno – zawodowa osób z potrzebą wsparcia w zakresie usług transportowych door-to-door z terenu powiatu lęborskiego

1912.2022
Bezpłatny transport
Bezpłatny transport DOOR-TO-DOOR

Powiat lęborski świadczy usługę bezpłatnego transportu- door-to- door. Otrzymany przez samorząd grant z PFRON pokrywa w całości koszty przedsięwzięcia, m.in.: zakup pojazdu dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, zatrudnienia kierowcy, asystenta osoby z niepełnosprawnościami oraz pracownika merytorycznego ds. realizacji usługi.

1010.2022
Regulamin świadczenia usług
Regulamin świadczenia usług transportowych door-to-door

Powiat lęborski podpisał umowę z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych o realizację projektu grantowego „Aktywizacja społeczno – zawodowa osób z potrzebą wsparcia w zakresie usług transportowych door-to-door z terenu powiatu lęborskiego”.

1010.2022
Rozpoczęto usługę transportową
Rozpoczęto usługę transportową door-to-door.

Powiat Lębork, informuje, że rozpoczął usługę transportową door-to-door (od drzwi do drzwi) w ramach projektu „Aktywizacja społeczno – zawodowa osób z potrzebą wsparcia w zakresie usług transportowych door-to-door
 z terenu powiatu lęborskiego”. Dzięki usłudze mieszkańcy mogą bezpłatnie dotrzeć np. do punktów świadczących usługi szczepień przeciwko COVID-19, na rehabilitację, teatru, szkolenia zawodowe czy załatwić istotne sprawy w instytucjach na terenie województwa pomorskiego. Korzystająca z usługi osoba zostanie odebrana z domu, zawieziona w miejsce docelowe i odwieziona do domu.