Door to Door – przerwa urlopowa 29.01-11.02.2024 r. - kopia (0)

Informujemy, że w dniach od 29 stycznia do 11 lutego br. korzystanie z naszej bezpłatnej usługi transportowej będzie niemożliwe z powodu przerwy urlopowej załogi świadczącej tę usługę. Biuro jest jednak w tych dniach cały czas czynne, umożliwiając kontakt i umawianie kolejnych przejazdów. Przypominamy, czekamy na Państwa telefony pod numerem 720 820 006 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wraz z nastaniem nowego roku kalendarzowego nasza bezpłatna usługa transportowa nie zwalnia (ale jak zawsze przepisowo). Życzymy Państwu przede wszystkim dużo zdrowia i szczęśliwych chwil. Skoro o zdrowiu mowa przypominamy, że w ramach indywidualnego transportu door-to-door możemy zapewnić przejazd na terenie województwa pomorskiego, w celach takich jak wizyta w szpitalu, przychodni czy aptece. Ponadto w spektrum naszych działań osoby z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności mogą skorzystać z usługi w celach:

  • aktywizacji społecznej – w ramach której możemy wybrać się na przykład do muzeum, teatru czy zwiedzić zabytkowe budowle, jak również możemy wybrać się do Klubów i Centrów Integracji Społecznej,
  • aktywizacji zawodowej – m.in. dojazd na szkolenia związane z poszerzeniem własnych kompetencji lub nabyciem nowych umiejętności wymaganych w miejscu pracy, jak również wizyta w podmiotach, które oferują pomoc w zdobyciu pracy (np. Powiatowy Urząd Pracy),
  • edukacyjnej – dojazd do szkół lub uczelni skutkujący wzrostem poziomu wykształcenia.

Przypominamy, że z usługi mogą korzystać nie tylko osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, ale również te z tymczasowym utrudnieniem poruszania się, np. złamana noga, choroba stawów, bóle kręgosłupa.
Prosimy o zamawianie usług przewozowych z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, zaś w sytuacji zmiany szczegółów przejazdu, takich jak adres lub godzina, o jak najszybsze poinformowanie dyżurującego pod telefonem.
Zastrzegamy, że w sytuacji braku możliwości zrealizowania usługi (np. duża ilość zamówień na dany dzień, które się wzajemnie wykluczają), zostaną Państwo poinformowani natychmiastowo przez dyżurującego, wraz z możliwością umówienia innego terminu.
Regulamin świadczenia usług transportowych DOOR-TO-DOOR oraz pozostałe informacje o projekcie znajdą Państwa pod linkiem:
https://www.powiat-lebork.com/starostwo/projekty/projekty-aktualnie-realizowane-przez-starostwo-powiatowe-w-leborku/aktywizacja-spoleczno-zawodowa-osob-z-potrzeba-wsparcia-w-zakresie-uslug-transportowych-door-to-door-z-terenu-powiatu-leborskiego/

Nasza usługa została doceniona przez mieszkańców powiatu lęborskiego. Otrzymaliśmy od Państwa wiele ciepłych listów z podziękowaniami, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Dziękujemy za korzystanie z naszej bezpłatnej usługi transportowej door-to-door.