DOOR-TO-DOOR Twój transport

DOOR-TO-DOOR Twój transport

Od 14 czerwca 2022 r. obowiązuje nowy Regulamin świadczenia usług transportowych. Dotyczy on m.in. opłat za parking w przypadku braku miejsc do darmowego parkowania. Opłata za parking nie jest kosztem kwalifikowalnym projektu, dlatego zamawiający usługę indywidualnego transportu door-to-door uiszcza opłatę na własny koszt.

Bardzo dziękujemy Państwu za korzystanie z naszej usługi. Docierają do nas głosy zadowolenia z przejazdu, jak i z obsługi transportowej oraz podziękowania od osób, które już korzystały z darmowego przejazdu. Będziemy również wdzięczni za wszystkie sugestie i ewentualne uwagi, które posłużą do rozwiązania napotykanych problemów oraz poprawienia jakości usługi, by optymalnie trafić w potrzeby.


Miło nam poinformować, że od dnia rozpoczęcia usługi w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób z potrzebą wsparcia w zakresie usług transportowych door-to-door z terenu powiatu lęborskiego”, na dzień dzisiejszy przewieźliśmy około 160 osób w tym z potrzebą wsparcia asystenta 112 i około 111 kursów. Łącznie przejechaliśmy 13 097 km pomagając osobom korzystającym z usługi w bezpiecznym dotarciu do miejsca docelowego.

Najdalsze miejsca województwa pomorskiego do którego zamawiana była usługa to m.in. Jantar, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Wejherowo, Bytów, Kościerzyna.

Wśród głównych celów, powiązanych z aktywizacją społeczno-zawodową osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności najwięcej osób korzystało z usługi w celu zdrowotnym oraz społecznym.

Przypominamy, że usługa transportowa jest świadczona dla osób z terenu powiatu lęborskiego z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności, które mają trudności w samodzielnym przemieszczeniu się, oraz ukończyły 18 lat. Usługa transportowa realizowana jest na terenie województwa pomorskiego.

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem, dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zamawiania usługi.

Informujemy, że w dniach 01.08-15.08.2022 r. usługa transportowa nie będzie świadczona z powodu przerwy urlopowej. Za utrudnienia przepraszamy. Wracamy po przerwie.